Ses Yalıtım Malzemeleri

Pet Polyester Paneller

izmir akustik pet polyester panel

PET Polyester Paneller, İzmir Akustik ve Ses Yalıtım firmamızca akustik düzenlemelerde kullandığımız bir malzemedir. Paneller PET Polyester malzemelerden üretilir ve düşük frekanslı gürültüyü emme özelliği sayesinde yankı ve yankılanma problemlerini azaltmaktadır. Bunun yanı sıra ses yalıtımını sağlamaktadır.

Pet Polyester Keçe panellerin kullanım alanları, ofis ve işyerleri, stüdyolar, sinema odaları ve sinema salonları, konser salonları, konferans salonlarıdır. Duvar ve tavana monte edilen bu ürünler farklı renklerde ve boyutlarda üretilmektedir. Ürünün geri dönüştürülebilir Pet Polyester keçeden yapılması, çevre dostu olduğunun en büyük göstergesidir.

Pet Polyester keçe panelin özellikleri:

Sesi emme özelliği: Pet polyester keçe paneller düşük frekanslı ses dalgalarını emer ve odalardaki yankılanma ve yankı problemlerini azaltır. Bu da net ve anlaşılır bir ses ortamı sağlamaktadır.
Sel yalıtım özelliği: Pet polyester keçe paneller sesin bir adaya veya odadan dışarıya yayılmasını engeller. Gürültülü ortamda sessiz bir çalışma ve dinlenme ortamı yaratır.
Çevre dostu özelliği: Pet polyester keçe paneller geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir ve bu özelliği ile çevre dostu olduğunu kanıtlamıştır.
Kolay montaj özelliği: Pet polyester akustik paneller kolay bir şekilde duvara ve tavana monte edilir.
Estetik görünüm özelliği: Pet polyester akustik keçe paneller dekoratif olarak ta kullanılabildiklerinden çok renk ve boyutta üretilirler ve modern estetik görünüm sağlarlar.
Dayanıklılık özelliği: Pet polyester keçe ses yalıtım paneller aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Nemli ortamlarda, hem nem’e hem de küflenmeye karşı dirençli ürünlerdir.