Akustik Hizmetleri

Ofis Ses Yalıtımı

izmir akustik ofis ses yalitimi

Ofis Ses Yalıtımı, uygun ses yalıtımı olmayan ofislerde çalışanlar işlerine odaklanma problemlerini sıkça yaşamaktadırlar. Bina yapı denetimi altında yapılan günümüz modern ofislerde, çalışanların daha kolay birbirleriyle etkileşim kurabilecekleri ve işbirliği sağlayabilecekleri alanların tamamı karakterize edilmektedir.

Daha önce uzmanlar tarafından yapılan çalışmalarda açık alan ofislerinin çok gürültülü olduğu alanlarda, çalışanların üretkenliklerinin azaldığı ve performans düşüşlerinin yaşandığı saptanmıştır. Ses yoğunluğunun çokluğu, gürültülü ofislerde çalışanların ayrıca fizyolojik sıkıntılar yaşadığı gözlemlenmiştir.

Bunların sonuçları olarak çalışanlarda, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıkların yanında, iş kazaları ve performanslarında düşüşler yaşanmaktadır. Bu yüzden işyerleri ve ofisler için ses akustiği (ses yalıtımı ve izolasyonu) yapılması gerekmekte, çalışanların rahat ve uygun şekilde çalışmalarını sağlamak en kolay ve etkili bir yoldur.

İzmir Akustik firması olarak işyeri ve ofislerinizde, tavan titreşim izolasyonu, tavan titreşim yalıtımı, duvar titreşim yalıtımı, zemin titreşim yalıtımı, akustik düzenleme, toplantı salonlarının yalıtımı, ofislerin akustik düzenleme işlerini alanında uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.