Ses Yalıtım Malzemeleri

Çıtalı Keçe Paneller

izmir akustik citali kece paneller

Çıtalı keçe paneller; %65’i geri dönüştürülmüş pet polyester keçe panellerden üretilmektedir. Yangına dayanıklı olmakla birlikte akustik ve ses düzenlemelerinde kullanılmaktadırlar. Çevre dostu malzemelerden üretilmiş olması ayrı bir özellik katmaktadır.

Çıtalı keçe panellerin kullanım alanları, ofis ve işyerleri, restoranlar ve evlerde kullanılmaktadır. Duvar ve tavanlarda dekorasyon malzemesi olarak ta tercih edilmektedir. İzmir Ses Yalıtım firması olarak bireysel projeleriniz için özel üretim ürünlerde her konuda sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Çıtalı keçe paneller çok sayıda estetik şekil, kare veya dikdörtgen biçiminde birleştirilebilmektedir. Kurulum aşamasında mobilyalarınıza uygun bir şekilde mimari güzel bir tasarımla montajlama yapılmaktadır. Paneller çok renkli ve değişik şekillerde olması odanızın görünümünü değiştirecek ve odanıza bir farklılık yaratacaktır.

Çıtalı keçe panellerin zararlı kimyasal ürünlerden arındırılmış olması sağlık açısından da çok önemlidir.

Çıtalı Keçe Panellerin Özellikleri:

* %65 geri dönüştürülmüş keçe ve yüzey kısmı doğal kaplama MDF Üründür.
* Plaka Ölçüsü 140X300Cm dir. Ana ölçüler kullanılmak suretiyle istenilen boyutta keçe duvar paneli üretimi yapılabilmektedir.
* Ürünlerin kalınlığı 24mm ile 30mm arasında değişmektedir.
* Çıta genişliği 27mm dir.
* Ürünün Uygulanması, sıvı yapıştırıcı kullanılarak yapılmaktadır.