Ses Yalıtım Malzemeleri

Akustik Kumaş Kaplı Paneller

akustik izmir akustik kumas kapli paneller

Akustik kumaş kaplı paneller; akustik özellikli kumaşlar, aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. Dilediğiniz renkte kumaş kaplama modelleri yapılmaktadır. Mekânlara bakılırsa bir sürü renk alternatifleri bulunmaktadır. Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı izlenim yaratmak mümkündür.

Bu tür panellerde doğal keçe ve kumaşlar kullanılarak elde edilmiş kurmacamlar ile çağdaş görünümler oluşturulmaktadır. Göze hitap eden bu çekici modelleri sizde edinebilir, farklı ve birbirinden şık modelleri arzu ettiğiniz bütün alanlarda kullanabilirsiniz.

Akustik kumaş kaplı paneller nerede kullanılır?

Kumaş kaplı akustik paneller, üstün akustik performans sağlamakta olan niteliklerle üretilmiştir. İçerisindeki malzemeler konferans salonlarında, isterse büro ortamlarında kullanılmak üzere kurulsun, kumaş sargılı süngerler üstün kalitesi, yankılanma seslerinin sıkıntı oluşturduğu her alanda istenilen gürültü azaltma seviyesini üretir.

Kurulumu basit olan ürünümüz, temel aletlerin asgari kullanımı ile rahat kurulum sağlar. Akustik panellerimizin elastik yapısı sebebiyle, hemen hemen ihtiyaç duyduğunuz her yere kurmak kolaydır.